Prohlašuji, že jsem se seznámil se zásadami zpracování osobních údajů.
Nemáte účet?
menu
Registrujte se a získejte získejte výhody!

Trendy účesy jaro/léto 2015

9. 4. 2015

Za nejvíce trendy účesy jsou považovány, stejně jako minulou sezónu, ty přirozené. Přirozený look vlasů vyhrává na plné čáře. Vlasům od podstaty ponecháváme jejich přirozený vzhled a pouze jim dopomáháme různými doplňky, copy, copánky, drdoly...

Pěšinka

  • Pěšinka uprostřed je vhodná především pro méně objemné účesy. Více sluší oválnému obličej, kde není dominantou vysoké čelo. Tento typ pěšinky lze použít u dlouhých, polodlouhých i krátkých vlasů.

  • Pokud máte dojem, že pěšinka uprostřed není pro Vás to pravé, s jistotou se nemihnete trendu ani pěšinkou na straně. Ta by však měla působit přirozeně, neměla by být příliš na straně, jakož tomu bylo v předchozích sezónách. Tento typ pěšinky sedne všem typům obličeje a je mnohem variabilnější než pěšinka uprostřed.

Přirozené zvlnění

Přirozeně vlnité vlasy se drží na vrcholku již po několikátou sezónu. Působí totiž velmi žensky a nádherně podtrhnou Vaši osobnost. Nezasahujte do účesu žehličkou ani kulmou na vlasy, přirozené vlny by měly být tvořeny pouze vyfénováním přes kulatý kartáč. Samozřejmě si můžeme dopomoci stylingovými připravky.

Culíky, copy, copánky, drdoly...

Hlavně přirozeně! Ponechte poletující vlásky poletovat a ba i schválně pramínky povytahujte. Obyčejný culík není obyčejný culík - skrývá mnoho variací, záleží jen na Vás jak vysoko ho postavíte, zda doprostřed či nastranu. Stejně tak ho můžete oživit copánky, které v této sezóně nabírají náskok v oblíbenosti. Pohrajte si s nimi, stočte je do drdolů, použijte je jako čelenku, oživte copánkem rozpůštěné vlasy – vintage styl je stále v kurzu.

Mezi velmi trendy účes patří také cop. Ať už se jedná o obyčejný selský, rybí či francouzský, nikdy s ním nešlápnete vedle. V neposlední řadě se zuby nehty drží na vrcholku nejrůznější drdoly.

Wet look

Velkým hitem se již od začátku sezóny stal tzv. wet look. Mnoho sezón se pokoušel dostat do popředí, ale až teď se mu to povedlo. Tento účes je velmi odvážný a sebevědomý, hodí se pro všechny typy a délky vlasů. Wet look účesy vypadají sportovněji a mladistvěji.

Velký návrat krepovačky

Je to už dávno, kdy byly nakrepované vlasy hitem. Nyní se však, i když v menším měřítku, zase dostávají dopopředí. Nebudeme si však na hlavě vytvářet masu minivlnek, směle postačí nakrepovaným pramínkem vlasů obohatit již výše zmíněné účesy. Nakrepované pramínky je krásné osvěží.


Zaujal Vás článek? Sdílejte ho se svými přáteli.

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde .