Webový prohlížeč, který slouží je zastaralý a není podporován (některé funkce nemusí fungovat správně). Prosíme aktualizujte si prohlížeč. Více informací na odkazu zde.
Prohlašuji, že jsem se seznámil se zásadami zpracování osobních údajů.
Nemáte účet?
menu
Beauty poradna Beauty blog Doprava a platba

Doprava

Doprava pro zemi: Česká republika
Česká pošta - Balík Do ruky Česká pošta - Balík Do ruky 95 Kč 2 500 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu Česká pošta - Balík Na poštu 89 Kč 1 990 Kč
Česká pošta - Balík Do balíkovny Česká pošta - Balík Do balíkovny 54 Kč 1 490 Kč
Osobní odběr - Uherské Hradiště Osobní odběr - Uherské Hradiště 0 Kč
Zásilkovna Zásilkovna 55 Kč 1 490 Kč
GLS GLS 105 Kč
PPL PPL 99 Kč 2 500 Kč

Platba

Dostupné způsoby platby jsou závislé na zvolené dopravě.
Bankovní převod (zálohová faktura) 0 Kč
Dobírka 19 Kč
Hotově v prodejně 0 Kč
Platební kartou ve výdejně 0 Kč
Platební karta online 0 Kč
Kontakt
Registrujte se a získejte získejte výhody!

Stále fungujeme!

22. 10. 2020

Stále expedujeme, pouze po dobu trvání nouzového stavu v ČR máme upravený režim hotovosti a prodeje. Čtěte dál a zjistěte více.

Po vyhlášení vyjimečného stavu v České republice se nám začali množit dotazy, zdali stále fungujeme. Takže pokud vám právě došel šampon, kadeřnice vám zrušila planované barvení nebo sami raději nechcete vycházet z bezpečí vašeho domova, máme pro vás skvělou zprávu. E-shop glamot.cz, až na menší úpravy, funguje prakticky stejně:

Výdejna v Jarošově (Uherské Hradiště)

 • Přijímáme pouze bezhotovostní úhrady objednávek.
 • Vzhledem k nařízení vlády si lze vyzvednout pouze předem vytvořenou a nejlépe také předem zaplacenou objednávku.
 • Výběr a nákup zboží na místě není možný.
 • Prosíme také vstupovat do výdejny pouze s rouškou, nebo alespoň s jakoukoli ochranou přes ústa (např. šátek.) Buďme k sobě ohleduplní. Děkujeme.

Doručení objednávek

 • Všichni dopravci pravděpodobně fungují beze změn (pokud se situace změní budeme vás informovat).
 • Doporučujeme však platit objednávky předem (kartou online nebo bankovním převodem).
 • Toto doporučení je z důvodu neprijímání dobírky některými z dopravců.

Zásilkova

 • Bedlivě také sledujeme situaci o výdejních místech dopravní společnosti Zásilkovna a zjišťujeme pro vás informace.
 • Aktuální informace k 22.10.2020: VÝDEJNÍ MÍSTA ZÁSILKOVNY ZŮSTÁVAJÍ V PROVOZU!! Zásilkovna má licenci na poštovní služby, a tak mohou mít výdejní místa i nadále otevřeno.
 • V České republice platí, že je výdej zboží a zásilek z internetových obchodů je možný i v provozovnách, kde je jinak prodej zakázán. Pro mnoho obchodníků, malých a středních podnikatelů je proto výdej zásilek z internetových obchodů alespoň částečnou kompenzací poklesu tržeb. Záleží však na konkrétních výdejních místech, zda nechají otevřeno, upraví otevírací dobu nebo budou mít zavřeno.
 • Nemějte obyvy, pokud je vaše výdejní místo zavřené, v následujících dnech bude Zásilkovna svážet balíčky na nejbližší výdejní místa.
 • Od 1. 11. však zásilkovna zavádí zkrácenou úložní dobu zásilek na 5 kalendářních dní (z dosavadních 7), s možností prodloužení pouze o jeden den.
 • Pamatujte také na bezpečnost při přebírání zásilek. Při převzetí používejte rukavice, ochrannou roušku, odstupte od kurýra minimálně na 1 metr, nezdržujte převzetí, před i po přijetí zásilky si umyjte ruce a použijte desinfekci.
 • Doporučujeme také novou aplikaci Zásilkovna, díky které je výdej i podání zásilek mnohonásobně rychlejší a díky bezkontaktnímu řešení i bezpečnější.
 • Buďte prosím trpěliví. Vzhledem k aktuální pandemii a předvánočnímu období, může docházet ke zpoždění doručení zásilek.
 • Více informací naleznete na blogu Zásilkovny → ZDE

Je váš salon zavřený? Co teď?

Nemáte jinou možnost, než se uchýlit k domácímu úpravě vlasů? Ať už je to barvení nebo péče, naše poradnaje tu pro vás, aby vám pomohla i v těchto obtížných časech! Přečtěte si naše nejčtenější články v době pandemie:

Barvení:

Péče:

Více tipů a rad najdete na našem blogu → Glamot blog


V těchto těžkých časech je důležite držet pohromadě. Proto prosíme o trpělivost. Doručování balíčků, kterých je teď samozřejmě hodně, se může zpozdit. Děkujeme a opatrujte se!


Zaujal Vás článek? Sdílejte ho se svými přáteli.

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde .