| Doprava | Cena | Doprava zdarma od |
GLS výdejní místa | Od 51 Kč | 1 500 Kč |
PPL Parcel Shop | Od 67 Kč | |
Zásilkovna | Od 61 Kč | 1 690 Kč |
Balíkovna | 68 Kč | |
Balíkovna na adresu | 80 Kč | 2 500 Kč |
GLS | Od 79 Kč | 2 500 Kč |
PPL | Od 99 Kč | |
Zásilkovna domů - kurýr | Od 91 Kč | 2 500 Kč |
Osobní odběr - Výdejní box Uherské Hradiště | ||
Osobní odběr - Uherské Hradiště | 45 Kč | 2 500 Kč |
| Platba | Cena |
| Rychlý bankovní převod s QR kódem (zálohová faktura) | 0 Kč |
| Dobírka | 39 Kč |
| Hotově ve výdejně | 0 Kč |
| Platební kartou ve výdejně | 0 Kč |
| Platební karta online | 0 Kč |
Skladem (10+ ks)
Hravá sada pro tvorbu jemných vln bez tepla – šetrný styling pro každý den.
Set Candy Curls umožňuje vytvořit krásné, pružné a přirozené vlny úplně bez použití tepla. Je ideální pro všechny, kdo chtějí šetřit své vlasy a přitom dosáhnout efektního účesu. Díky měkkému, komfortnímu materiálu je použití snadné a pohodlné i při delším nošení. Perfektní pro běžné dny, ale i jako příprava na večerní styling.
Tip! Pro ještě lepší výsledky můžete před použitím látkové natáčky vlasy mírně navlhčit sprejem s mořskou solí nebo texturizačním sprejem.
Nepoužívejte u dětí bez dohledu dospělé osoby.Při použití dbejte opatrnosti – může dojít k zamotání nebo tahání vlasů. Nepoužívejte při spaní (pokud to není výrobkem výslovně uvedeno). Nepoužívejte na mokré vlasy, pokud to výrobce nedoporučuje.
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ vlasů: | Všechny typy |