Prohlašuji, že jsem se seznámil se zásadami zpracování osobních údajů.
Nemáte účet?
menu
Registrujte se a získejte získejte výhody!
Cena
Máte dotaz?
Zeptejte se

Kateřina Krásná specialistka pro vlasy a pleť
Kateřina Krásná
specialistka pro vlasy a pleť

+420 511 444 930
V pracovní dny: 8:00-16:30

info@glamot.cz

Hair Activator

Schwarzkopf Professional

Značka Hair Activator

Řada BC Hair Activator je speciálně určena pro řídnoucí vlasy.

  • Snižuje vypadávání vlasů* již po 6 týdnech.
  • Podporuje růst a zajišťuje větší hustotu vlasů.

*Ne patologická ztáta vlasů

Technologie:

Při ztrátě hustoty a síly vlasů je třeba zamezit jejich vypadávání. Toho se dosáhne nejlépe zvyšením produkce růstových faktorů u kořínků, zatímco vlasová folikula je posílena živinami, které zároveň revitalizují vlasovou pokožku. Vypadávání vlasů je eliminováno a vlasové kořínky jsou vitální. Formule je speciálně navržena pro aktivaci vlasových kořínků a stimulaci buněčného dělení a jejich reprodukci. Obsažené bylinné extrakty a esenciální oleje zajišťují zlepšení kvality vlasů.

Aktivní složky:

  • Taurin: Původně získáván z býků (v latině Taurus) na začátku 19. století. Nyní je taurin vyráběn synteticky a je proslulým zdrojem přírodní energie. Taurin usnadňuje produkci růstových faktorů a zároveň dodává vysokoenergetické živiny.
  • Karnitin tartrát: Zdroj energie pro vlasovou pokožku. Jeho hlavním úkolem je dodat energii vlasovým kořínkům. Karnitin tartrát podporuje vitalitu vlasových kořínků, zlepšuje buněčné dělení a podporuje reprodukci buněk.
  • Echinacea Purpurea: Echinacea je získávána z Echinacea Purpurea, rostliny z čeledi hvězdnicovitých (kopretina). Echinacea obsahuje kompletní sortiment bylinných látek a esenciálních olejů.

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde .