Zobrazit kategorie

Kérastase Nutritive Nectar Thermique Polishing Nourishing Milk

termoochranné mléko pro suché vlasy
Obsah
Dostupnost
Cena
150ml

Skladem

549 Kč

10ml Vyprodáno
50ml Vyprodáno

Popis zboží

Termoochranná péče pro suché až velmi suché vlasy.

Technologie: Extrakt z mateří kašičky + Gluco-Sleek

  • EXTRAKT Z MATEŘÍ KAŠIČKY obsahuje glucidový koncentrát zajišťující přísun energie, protidový koncentrát bohatý na základní stavební prvky vlasu a lipidický koncentrát přirozeně chránící povrch vlasu a dodávající mu hebkost a lesk.
  • GLUCO-SLEEK je složena z termoochranných aktivních látek:
    • XYLÓZA obaluje vlasové vlákno ochranným filmem proti tepelnému šoku při brushingu nebo žehlení a tím chrání vlasové vlákno před nepříznivými vlivy tepla.
    • GUARAN vlasy uhlazuje a usnadňuje jejich rozčesávání a styling a také zlepšuje kvalitu vlasového vlákna.
    • UV filtr pro ochranu vlasu před vysušováním způsobeném slunečním zářením.

Nectar Thermique díky společnému působení těchto technologií zajišťuje dlouhodobou ochranu proti teplu, vlasové vlákno zvláčňuje a mění ho v lesklý a disciplinovaný hedvábný závoj. Vlasy jsou hebké a uhlazené. Speciálně vyvinuté složení určené pro suché vlasy působí proti vysušování vlasového vlákna a lámání vlasů v délkách (sníženo až o 90%), které jsou často vystaveny tepelným zdrojům. Vlasové vlákno má dokonalou texturu, je hladké, jemné, snadno se rozčesává a upravuje. Vlasy jsou dlouhodobě vyživené, poddajné a tvárné, hladké od kořínků po konečky. Nectar Thermique je nenahraditelný profesionální pomocník.

Použití:
Na umyté vlasy a vyživené vhodnou péčí, vysušené ručníkem aplikujeme v množství o velikosti oříšku od konečků postupně po délky vlasů. Neoplachuje se.