Prohlašuji, že jsem se seznámil se zásadami zpracování osobních údajů.
Nemáte účet?
menu
Registrujte se a získejte získejte výhody!

Všechno musí pryč! Outlet kosmetiky až -75%

26. 4. 2019

Nenechte si ujít velký výprodej kosmetiky na glamot.cz a nakupte profesionální kosmetiku používanou v kadeřnických salonech se slevou až 75 %

Jelikož naše sklady nejsou nafukovací, rozhodli jsme uspořádat VELKÝ VÝPRODEJ KOSMETIKY. V našem výprodeji najdete kosmetiku za nejvýhodnější cenu - často za cenu, za kterou jsme ji zakoupili. Jedná se tedy o nejnižší možnou cenu. Díky tomu můžete ušetřit až 75%.

Jedná se většinou o kosmetické produkty, které už nebudeme po vyprodání nabízet, a to z důvodu:

  • 1) Nové verze - jedná se o případ, kdy je stará verze produktu nebo celá řada nahrazena novými produkty s vylepšenou technologií nebo novými obaly (např. řada Wella Professionals Brilliance je nahrazena novou řadou Invigo Color Brilliance).

  • 2) Vyřazení z nabídky - produkty či celá produktová řada, jejíž výroba byla ukončena zatím bez náhrady. Jde tedy o poslední možnost produkty zakoupit (např. produkty Pro Fiber Rectify)

  • 3) Limitované edice - jedná se o doprodej limitovaných edicí či sezónních produktů (např. vánoční a dárkové balíčky).

Všechny produkty jsou i ve výprodeji zcela v pořádku a funkční, bez vad či jakéhokoliv poškození a s expirací jako v běžném prodeji. Jsou připraveny vám plnohodnotně posloužit.

Produkty s nedokonalostí

V některých případech však můžete narazit i na produkt, který utrpěl po cestě nějaký ten šrám (poškozený obal aj.) nebo mu propadla expirace. Nemějte však obavu, zboží po expiraci obvykle vydrží daleko déle, nežli je jeho spotřeba. Tyto produkty jsou opatřeny označením "VADA" a je přesně uvedeno o jaký typ poškození se jedná. Pokud vám tedy nevadí malá nedokonalost, jsou tu pro vás.

Všechny produkty z této kategorie naleznete zde → SLEVA - VADA

Pozor! Omezené množství

Produkty ve výprodeji jsou na skladě v omezeném množství, často se jedná už jen o poslední kusy. Nezlobte se proto na nás, pokud nebude produkt skladem např. když ho chvilku před vámi zrovna někdo koupí.

Tak hurá do výprodeje → VELKÝ VÝPRODEJ KOSMETIKY


Zaujal Vás článek? Sdílejte ho se svými přáteli.

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde .