Prohlašuji, že jsem se seznámil se zásadami zpracování osobních údajů.
Nemáte účet?
menu
Registrujte se a získejte získejte výhody!

Originální módní vlny!

15. 1. 2015

Účes inspirován známou blogerkou je velmi ženský, originální a ve světě populární. Jeho neobyčejnost spočívá v uhlazeném vzhledu a natočením ve střední části vlasů s tím, že vlasy u kořínků a konečky zůstávají rovné. Tento účes Vám dodá nejen objem, ale také díky své vyjímečnosti upoutá oči mnoha lidí.

Jak vytvořit tento originální účes?

  1. Do vlhkých vlasů naneste sprej Redken Pillow Proof Blow Dry Express Primer, který zajistí rychlejší a efektivnější vysušení Vašich vlasů. Vlasy vyfoukejte nejlépe přes kulatý kartáč do objemu.

  2. Jakmile budou Vaše vlasy 100% suché naneste ke kořínkům objemový pudr, který vlasy nadzvedne, dodá jim objem a zabrání plihnutí vlasů během dne. Aplikujte malé množství objemového prášku Kevin Murphy Powder Puff ke kořínkům, vmasírujte k pokožce hlavy a poté vyčešte.

  3. Žehličkou na vlasy narovnejte konečky vlasů.

  4. V této fázi přichází na řadu kulma, nejlépe se středním průměrem, například Profesionální digitální kulma BaByliss PRO Digital Iron Spring 32mm. Rozdělte si vlasy do 4 a více sekcí, podle hustoty vlasů, a začněte natáčet.

  5. Vlasy nenatáčíme u hlavy, ale začínáme nejméně 10-15 cm od kořínků, dále také nenatáčíme až ke konečkům, které mají zůstat rovné (v tom je ta originalita). Vlasy natáčíme střídavě na pravou a levou stranu. Jakmile budou všechny vlasy natočeny, přestříkáme je pro přirozenější vzhled sprejem s mořskou solí Redken Signature Look Fashion Waves 07, jemně pročešeme hřebenem a doupravíme prsty.

  6. Pro fixaci použite lak se střední fixací, aby byly vlasy lépe pohyblivé a nepůsobily příliš strnule, použijte například lak na vlasy Redken Hold Fashion Work 12.

TIP: Pro oživení účesu můžete pár pramínků nabarvit jednodenní barvou Redken Color Rebel Hair Makeup.


Zaujal Vás článek? Sdílejte ho se svými přáteli.

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde .