Nemáte účet?
Jazyk
Čeština
Slovenčina
English
Deutsch
Měna
Česká koruna (CZK)
Euro (EUR)
Americký dolar (USD)
Země
Česká republika
Vybrat jinou zemi
info@glamot.cz +420 564 880 018
Platba
Dostupné způsoby platby jsou závislé na zvolené dopravě.
Platba Cena
Bankovní převod (zálohová faktura) 0 Kč
Dobírka 30 Kč
Hotově v prodejně nebo ve skladu 0 Kč
Platební kartou ve výdejně 0 Kč
Platební karta online 0 Kč
Doprava
Doprava pro zemi: Česká republika
Doprava Cena Doprava zdarma od
Česká pošta 85 Kč 2 500 Kč
PPL 95 Kč 2 500 Kč
Osobní odběr - Uherské Hradiště 0 Kč
Zásilkovna 49 Kč 1 890 Kč
CZK
Jazyk
Čeština
Slovenčina
English
Deutsch
Měna
Česká koruna (CZK)
Euro (EUR)
Americký dolar (USD)
Země
Česká republika
Vybrat jinou zemi
0 ks
0 Kč
Zobrazit kategorie

Zvýrazněte obličej pomocí obočí

Horké letní dny jsou jako stvořené pro svěží nahé líčení, které můžete oživit zvýrazněným obočím. Díky zvýrazněnému obočí Váš obličej během chvilky prostoupí a všichni v okolí budou najednou dumat nad tím, co je na Vás jiného. Budete vypadat mladší a krásnější.

V první řadě je důležité vybrat správnou barvu produktu, kterým budete své obočí vykreslovat - máte na výběr z různých tužek či pudrů. Obočí by nikdy nemělo být světlejší než Vaše barva vlasů, nic se však nesmí přehánět, a mělo by se co nejvíce přibližovat přirozené barvě vlasů.

Při líčení se necháme primárně nasměrovat přirozeným tvarem našeho obočí. K určení, kam až má naše obočí sahat si na pomoc vezmeme dvě tužky. Obě přiložíme ke křidélku nosu. Jednu z tužek povedeme směrem vzhůru vedle nosu a druhou nasměrujeme k vnějšímu koutku oka. Tam, kde se tužky setkají s obočím je správný kraj.

Nyní si vyberte, kerým z nástrojů budete obočí vykreslovat. Tam kde nám v délce obočí chybí – dokréslíme jemnou linkou. Vždy ale co nejpřirozeněji kopírujeme obočí vlastní.

  • Tužka na obočí – rychlý způsob vykreslení. Krátkými tahy doplňujeme a zvýrazňujeme obočí, kde je třeba.

  • Pro zkušenější je tady pudr, který se nanáší za pomoci skoseného štětečku na obočí.

TIP.: Pro zafixování použijte kulatý kartáček na řasy a obočí. Jemně ho přestříkejte lakem na vlasy a obočí pročešte do požadovaného tvaru. Vydrží tak po celý den a vy budete vypadat fantasticky.


Dalším, mnohdy rychlejším způsobem, jak zvýraznit obočí je barva na řasy a obočí. Aplikace je velmi jednoduchá a každý ji doma zvládne.

K barvení obočí potřebujete:

Aplikace: Obočí odmastíme a usušíme. Kolem žádoucího tvaru obočí aplikujte vrstvu ochranného krému, aby se případně neobarvily chloupky, které již s obočím nemají nic společného.

Smíchejte v mističce barvu a oxidant v daném poměru a za pomocí tyčinky aplikujte na obočí ve směru růstu tak, aby bylo celé pod vrstvou barvy a nemohlo se tak stát, že některé z chloupků nebudou obarveny.

Doba působení je 5-10 minut. Po uplynutí této doby setřete barvu pomocí namočeného vatového tamponku. Rychle ale jemně dočistěte pokožku kolem obočí odstraňovačem barvy.

Takto nabarvené obočí Vám vydrží až po 8 týdnů!


Zaujal Vás článek? Sdílejte ho se svými přáteli.