Prohlašuji, že jsem se seznámil se zásadami zpracování osobních údajů.
Nemáte účet?
menu
Registrujte se a získejte získejte výhody!

Vlasy jako Katie Holmes?

6. 8. 2015

Půvabná herečka a modelka ví, co je pro její vlasy dobré. Možná proto hrdě propaguje značku, jejíž je tváří a jejíž produkty sama již léta používá. Značku profesionální vlasové kosmetiky Alterna.

“Pokud bych měla vybrat jedno slovo, které popisuje co se děje s mými vlasy, když používám produkty Alterna, muselo by to být slovo proměna,” říká Katie Holmes. “Již po prvním použití byly vlasy zdravější, lesklejší a uhlazenější.”

Vyzkoušejte i Vy produkty značky Alterna a pociťte proměnu na vlastní kůži.

Získejte Katie Holmes look s řadou Caviar jako na úvodním obrázku.

Pro dosažení looku budete potřebovat:

  1. Péče Umyjte si vlasy hydratačním šamponem Alterna Caviar Replenishing Moisture Shampoo. Aplikaci opakujte nejlépe dvakrát. Poté vymačkejte přebytečnou vodu z délek a konečků a aplikujte Alterna Caviar Replenishing Moisture Conditioner. Nechejte pár minut působit a důkladně vlasy opláchněte.

  2. Styling Zkraťte čas foukané na polovinu s produktem Alterna Caviar Perfect Blowout Cream. Aplikujte malé množství produktu do ručníkem vysušených vlasů a vysušte vlasy s pomocí fénu a velkého kulatého kartáče, například GHD Ceramic Vented Radial Brush 4

  3. Finiš Zafixujte účes pomocí Alterna Caviar Working Hairspray. Zajistí odolnost proti vlhkosti a flexibilní držení po celý den.


Zaujal Vás článek? Sdílejte ho se svými přáteli.

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde .