Prohlašuji, že jsem se seznámil se zásadami zpracování osobních údajů.
Nemáte účet?
menu
Registrujte se a získejte získejte výhody!

Zpátky do školy - kosmetické nezbytnosti

20. 8. 2015

Konec prázdnin spolu se začátkem nového školního roku se pomalinku blíží. Víme, že návrat ke školnímu režimu není jednoduchý, proto jsme pro Vás sestavili seznam produktů, které Vám ušetří v koupelně čas a nebudete o nic méně krásnější.

Všechno co potřebujete:

Zázračné ampulky ♥

Není čas zajít na ošetření ke kosmetičce? Nevadí. Díky ampulkám Alcina bude Vaše pleť krásnější již po prvním použití. Zklidňuje, regeneruje a hydratuje, to vše během spánku.

►►►ALCINA Deep Active Ampoule

Krásnější vlasy přes noc ♥

Jsou Vaše vlasy suché a nutně by potřebovali ošetření? Nemáte čas čekat, až klasická maska na vlasy zapůsobí? Řešením je jedinečné noční maska od Alterny! Aplikujete ji kdykoliv před spaním, okamžitě se vstřebává, nezanechává tedy žádné stopy na oblečení ani polštáři. Ráno vlasy jednoduše umyjete a je hotovo.

►►►ALTERNA CAVIAR Overnight Hair Rescue

Vysušení bez trhání ♥

Nutnost, pokud si vlasy umýváte ráno! Inovativní foukací kartáč Tangle Teezer urychluje vysoušení vlasů, zabraňuje jejich tahání a trhání, zamezuje krepacení. Vlasy budou suché za polovinu času!

►►►Tangle Teezer Paddle Brush

Matovat, matovat, matovat ♥

Když není čas na umytí vlasů, které již nevypadají zrovna k světu – sáhněte po suchém šamponu. Tento převratný produkt zachrání situaci během chvilinky. Stačí nastříkat k pěšinkám, promnout, nechat chvilinku působit, pročesat a můžete jít!

Přehled suhých šamponů ►►► ZDE

Pomocník k nezaplacení ♥

Že Vám nejvíce času zabírá líčení pleti? Nechat vstřebat krém, podkladovou bázi a poté nanést make-up může trvat. Dejte zelenou BB a CC krémům – krém, podkladová báze a make-up v jednom kroku! Neuvěříte, jak rychle bude Vaše pleť perfektní.

BB a CC krém ►►► TADY


Zaujal Vás článek? Sdílejte ho se svými přáteli.

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde .