Prohlašuji, že jsem se seznámil se zásadami zpracování osobních údajů.
Nemáte účet?
menu
Registrujte se a získejte získejte výhody!

BRONDE

15. 10. 2015

Barvení vlasů ve stylu Bronde představuje jeden z nejžhavějších trendů, jelikož v sobě spojuje přirozenou krásu dvou oddělených světů – blond a hnědé. Toto unikátní pojetí vyvolalo kladnou odezvu u módních návrhářů i celebrit.

Existuje nepřeberné množství barevných kombinací Bronde (světlejší, tmavší, více do hněda nebo více do blond), každá žena si přijde na své. Hlavní podstatou je, že již nemusíte volit mezi dvěma odstíny.

Proč je vlastně Bronde melír tak populární? Účes působí velmi přirozeně, nenajdete v něm žádné tvrdé přechody. Lze přirovnat k vyšisovaným vlasům od sluníčka.

Mnoho žen trápí své vlasy častou změnou barvy, nedokáží se rozmyslet, zda být blondýnkou nebo brunetkou. Bronde dokáže uspokojit každé Vaše já. Bronde je ideální technikou barvení i pro ty z Vás, které nemáte rády drastické změny. Dokáže vytvořit neuvěřitelně přirozený výsledek a nepatrně zvýraznit vzhled.

A další výhoda? Díky velmi přirozeným přechodům bude Bronde vypadat krásně ikdyž jste delší dobu neměla čas zajít ke kadeřníkovi.

Vyzkoušejte jemnou souhru blond a hnědé i Vy!


Zaujal Vás článek? Sdílejte ho se svými přáteli.

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde .