Prohlašuji, že jsem se seznámil se zásadami zpracování osobních údajů.
Nemáte účet?
menu
Registrujte se a získejte získejte výhody!

Nový trend: Hair Bronzing - noste slunce ve vlasech!

9. 4. 2019

Bronzové líčení už není jen pro vaši tvář. Toto jaro a léto se budou nosit bronzové odlesky i ve vlasech. Objevte nový trend Hair Bronzing.

Nedáte bez bronzeru ani ránu? Tak to si nejžhavější trend vlasů na jaro a léto určitě zamilujete. Odborníci dokonce předpovídají, že Hair Bronzing nahradí i dlouhodobě nejoblíbenější barvení ve stylu ombre. V oblibě ho mají i mnohé celebrity. Podívejte se na účesy od Jessicy Alby, Rosie Huntington-Whiteley, Chrissy Teigen nebo Olivie Palermo. Toto jaro a léto se vše zahalí do bronzového závoje!

Co je Hair Bronzing?

Jak už název napovídá, tento trend je inspirovaný bronzovým líčením. Na vlasech v podstatě vytváří stejný efekt jako váš bronzer na pleti. Hair Bronzing dodá vlasům bronzový nádech, který bude dokonale ladit s vaší opálenou pletí, která bude působit jemnějším a zdravějším dojmem. Prostě ideální trend na jarní a letní sezónu.

Navíc je tento trend super-nenáročný na údržbu. Díky teplým pigmentům se nemusíte starat o stříbrné šampony a modré masky. Hodí se jak pro blondýnky, tak i pro brunetky. A pokud máte jemnější vlasy, díky lehkému bronzovému konturování jim dodáte úplně nový rozměr, který je opticky zhustí. Hair bronzig bude slušet opravdu téměř všem!

Nové bronzové odstíny Inoa, Majirel a Dia Richesse

L’Oréal Professionnel vytvořil 8 krásných odstínů s výraznými bronzovými odlesky pro různý základ vlasů. Vytvořte vašim zákazníkům dokonalý bronzový odstín z kolekce profesionálních barev na vlasy Inoa, Majirel a Dia Richesse a rozehrejte sofistikovanou hru barev se zářivým bronzovým světlem.

Inoa

Permanentní barvy Inoa se používají s vyvíječem Inoa Rich (3%, 6% nebo 9%) v poměru 1:1. Doba působení je do 35 minut.

  • Odstín .23 Rose Quartz Bronze pro světlý základ
  • Odstín .24 Garnet Bronze pro střední základ
  • Odstín .26 Ruby Bronze pro střední základ

Majirel

Permanentní barvy Majirel se používají s vyvíječem Oxydant Cream.

  • Odstín .02 Opal Bronze pro světlý základ
  • Odstín .26 Pink Agate Bronze pro tmavý základ
  • Odstín .26 Amber Bronze pro světlý základ

Dia Richesse

Semi-permanentní barvy Dia Richesse se používají s vyvíječem Dia Activateur (1,8%, 2,7% nebo 4,5%) v poměru 1:1,5. Doba působení je do 20 minut.

  • Odstín .24 Sunstone Bronze pro střední základ
  • Odstín .26 Amethyst Bronze pro tmavý základ

Jak na Hair Bronzing?

1) Rose Bronze

Dejte své blond hřívě nový rozměr! S barvou Inoa .23 Rose Quartz Bronze se vám dostane přirozený vzhled s bronzovými akcenty, které vaši blond barvu přirozeně osvěží.

2) Opal Blonde

Vytvořte vlasům dokonalý kontrast! Zesvětlete kořínky pomocí barvy Dialight 8 (světlá blond) a do jemného bronzu natónujte délky a konečky s barvou Majirel .02 Opal Bronze.


Zaujal Vás článek? Sdílejte ho se svými přáteli.

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde .