Prohlašuji, že jsem se seznámil se zásadami zpracování osobních údajů.
Nemáte účet?
menu
Registrujte se a získejte získejte výhody!

Přirozené vlny krok za krokem

17. 12. 2014

Trendem poslední doby je přirozenost jak v líčení, tak v úpravě a barvení vlasů. Za nejpřirozenější účes jsou považovány vzdušné a lehké vlny. Někdo má tento dar od přírody a někdo si k tomuto účesu musí dopomoci.

Postup jak vytvořit krásné přirozené vlny:

  1. Do vlhkých vlasů aplikujte podkladovou bázi Redken Pillow Proof Blow Dry Express Primer a vyfoukejte vlasy do sucha. Podkladová báze vlasy chrání před teplem a urychluje jejich vysušení. Pro dosažení většího objemu vyfoukejte vlasy v předklonu.
  2. Do suchých vlasů pečlivě aplikujte pramen po prameni tepelnou ochranu například Kerastase Nutritive Nectar Termique, kterou nechejte přirozeně uschnout neo vyfoukejte fénem. Tepelná ochrana vlas obalí a zabrání jeho poškození při dalších úpravách. Nezatěžuje vlasy a dodává jim potřebnou výživu.
  3. V dalším kroku nastupuje kulma. Použijte kulmu se středně velkým průměrem například Label.M Advanced Pro Curling Tong 38mm, aby působily vlny přirozeněji. Rozdělte si vlasy na pramínky a postupně je natáčejte Prohřáté vlasy omotejte kolem prstu a zasponkujte, nechejte vychladnout. Poté pramínky odsponkujte a pročešte prsty.
  4. Pokud chcete do vlasů dodat objem použijte objemový prášek Kevin Murphy Powder Puff. Objemový prášek naneste ke kořínkům a prsty vmasírujte do pokožky. Pro větší efekt můžete vlasy ještě u kořínků natupírovat.
  5. Nakonec vlasy zafifujte lakem na vlasy.

TIP: Pokud nemáte po ruce kulmu, vystačíte si také s žehličkou na vlasy.

  • Zapleťte vlasy do volných copánků a žehličkou postupně od kořínků ke konečkům zahřejte. Nechejte vychladnout a poté vlasy rozpleťte. Velikost vln určíte podle objemu zapletených vlasů v jednom copánku.

Zaujal Vás článek? Sdílejte ho se svými přáteli.

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde .